Андрій Парубій
Андрій Парубій 5 канал

"На низькому старті": хто з нардепів виступає проти Держбюджету-2018

Кошторис країни на наступний рік з'явиться на порядку денному парламентарів уже цього тижня

Законопроект про Реінтеграцію ОРДЛО Верховна Рада розгляне вже наступного тижня. Про це спікер парламенту Андрій Парубій заявив під час засідання Погоджувальної ради. 

За його словами, документ – масштабний. У ньому майже 700 поправок. Отже, розглядати його треба цілий день, і не у передбюджетний період, переконаний спікер.

А сам кошторис-2018 у порядку денному парламентарів з'явиться вже цього тижня. Ймовірно, у прийдешній четвер. Законопроект вже готовий до другого читання. Це буде вперше, кажуть у парламенті, коли бюджет на наступний рік можуть ухвалити вдень, а не під ранок і під ялинку, як у попередні роки.

"Якщо ми зможемо розглянути бюджет і прийняти його в другому читанні 7 грудня, і не перед Новим роком, як це в нас було, а до завершення пленарних засідань Верховної Ради України, я вважаю цей крок дуже важливим для повноцінного обговорення і повноцінної дискусії", – зауважив Парубій.

"Сьогодні ми говоримо про найбільший в історії бюджет України. Ми плануємо посилювати незалежність громад, майже половину коштів складають місцеві бюджети, закладене рекордне фінансування армії", – повідомив депутат від БПП Артур Герасимов.

А от проти бюджету виступають опозиціонери.

"Наша фракція категорично проти прийняття бюджету, бо ми бачимо класичне будівництво поліцейської держави в умовах бідного населення", – прокоментував позицію партії депутат з "Опоблоку" Юрій Бойко. 

Нагадаємо, 1 грудня Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018. Які цифри закладені – дивіться за посиланням

Попередній матеріал
Наймолодший та найдобріший директор: 25-річний інформатик змінив столичну школу до невпізнанності
Наступний матеріал
Волонтерки в облягаючих сукнях: у Житомирі пройшов дивовижний благодійний бал
Loading...