Юрій Луценко
Юрій Луценко Facebook / Ігор Луценко

Саакашвілі за гроші Курченка хотів захопити владу в Україні – Луценко

  Генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу в Києві заявив, що Міхеіл Саакашвілі за гроші соратників Януковича фінансував акції протесту для захоплення влади в Україні

  "Міхеіл Саакашвілі із членами організованого злочинного угрупування Януковича, насамперед, – Сергія Курченка, за гроші яких Саакашвілі та наближені до нього особи фінансували ініційовані ними акції протесту, метою яких було захоплення державної влади України і сприяння членам злочинного угрупування Януковича в зупиненні їхнього кримінального переслідування і відновлення контролю над активами, які вони придбали в свій час в Україні", – заявив Луценко.

  "Громадянин України Северіон Денгадзе, за погодженням з Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Сергія Курченка... з питання стабільного фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів ОЗУ. Ми зафіксували отримання з російської сторони Саакашвілі близько $0,5 млн", – повідомив він.

  Як повідомлялося раніше, у вівторок вранці, 5 грудня, правоохоронці прийшли з обшуками додому до Саакашвілі за адресою вулиця Костельна, 7, і затримали політика на даху цього будинку, а потім вивели його і посадили в автомобіль. Прихильники політика намагалися перешкоджати правоохоронцям, між ними виникали локальні сутички. Наразі вони не дають автобусу із затриманим політиком виїхати з вулиці.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив проект держбюджету
  Наступний матеріал
  Свідчення у справі Саакашвілі дали декілька українців у Москві – ГПУ
  Loading...

  Брифінг генпрокурора Юрія Луценка – відео

  Глава фракції БПП: Є підозри, що команду Саакашвілі фінансував бізнесмен Курченко

  ГПУ та СБУ в рамках кримінальної справи прийшли з обшуком до Саакашвілі

  Луценко: агенти НАБУ є нелегальним угрупованням із контрабандною технікою

  На кордоні України затримали соратника Саакашвілі

  Луценко про НАБУ: Жодних затримань ми не плануємо