Верховна Рада
Верховна Рада 5.ua

Чекають "пояснень про цирк": як у Верховній Раді відреагували на затримання Саакашвілі

Голови фракцій БПП та "Народний фронт" запросили до зали парламенту чільників ГПУ, СБУ, НАБУ та САП

Обшуки і затримання Міхеіла Саакашвілі стали головною темою у Верховній Раді. Найбільш гостро з трибуни висловилися представники БПП. Зокрема очільник фракції заявив про наявність інформації, що команда екс-президента Грузії фінансувалася грошима оточення Віктора Януковича – мова про Сергія Курченка. Йдеться про фінансування мітингів під парламентом та останніх маршів у столиці. В "Народному фронті" ніяких заяв не лунало щодо затримання Саакашвілі, але представники політсили теж не проти, аби до парламенту завітали керівники правоохоронних органів – вже навіть написали відповідну заяву та передали її до спікера Ради, аби він запроси силовиків. Тепер Андрій Парубій має винести її до зали, де вона повинна отримати 150 голосів "за".

"З урахуванням того, що і яким чином відбувається, з урахуванням того, що сьогодні отримані докази, і ті обшуки, про які всі ми з вами читали, відбуваються в зв'язку тим, що є обґрунтовані підозри про те, що команда Саакашвілі фінансувалася представниками команди Януковича, зокрема Курченка. Я запрошує всіх депутатів проголосувати за запрошення очільників ГПУ, СБУ, НАБУ та САП до зали парламенту", – заявив голова фракції "БПП" Артур Герасимов.

"Фракція "Народного фронту" вимагає звіту в парламенті представників НАБУ, ГПУ, САП та СБУ. Ми передали голові парламенту відповідну заяву, яку вчора підписали разом з колегами по коаліції. Верховна Рада, як законодавчий орган, який створив НАБУ та САП, здійснює контроль за діями ГПУ та СБУ, – може і повинен нарешті почути пояснення про цирк, в якому багато спецефектів, заборонених прийомів, але немає результату", – зазначив голова фракції "Народному фронті"Максим Бурбак.

Дивіться також фотогалерею:

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Як Саакашвілі знімали з даху - відео
Наступний матеріал
Брифінг генпрокурора Юрія Луценка – відео
Loading...