Петро Порошенко
Петро Порошенко Офіційний сайт Президента України

Порошенко підписав зміни до Держбюджету-2017: на що піде більше коштів

  Закон передбачає збільшення видатків на субсидії для населення, соцекономрозвиток регіонів та зарплати медикам

  У четвер, 30 листопада, Президент Петро Порошенко підписав Закон, що передбачає внесення змін до Держбюджету на 2017 рік. Про це інформує прес-служба глави держави.

  Закон передбачає збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату ЖКП, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам закладів охорони здоров’я.

  "Закон забезпечує вирішення найнагальніших, у тому числі соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, для продовження здійснення фінансування у 2018 році Закон передбачає збереження на рахунках загального фонду місцевих бюджетів залишків коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та на рахунках спеціального фонду - залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

   Закон набирає чинності з 1 грудня цього року. 

  Як інформував 5.UA, 2018 року уряд збільшить видатки на соцдопомогу та субсидії

  Попередній матеріал
  Останній день осені: майже по всій Україні оголосили штормове попередження
  Наступний матеріал
  МЗС попереджає: Найбільший аеропорт Ізраїлю не працюватиме у найближчі два дні
  Loading...