Уляна Супрун у Чернігові
Уляна Супрун у Чернігові фото Укрінформ

До кінця року заборгованість по зарплатам медиків може сягнути понад 2,7 млрд грн

За словами Супрун, борг зростає, бо впродовж 10 років поспіль медпрацівникам щомісяця затримують заробітні плати

До кінця року заборгованість із зарплат медикам може сягнути понад 2,7 млрд грн. Але Міністерство охорони здоров'я України намагатиметься виплатити гроші лікарям до початку 2018-го. Про це заявила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає "5 канал".

За її словами – борг зростає, бо впродовж 10 років поспіль, та й донині, медпрацівникам щомісяця затримують зарплати. Вже у жовтні, як запевнила Супрун, поточну заборгованість – а це близько 82 млн грн – медикам виплатять.

"Ми маємо борг на 2,7 млрд грн, ми зараз працюємо із Міністерством фінансів, щоб ми могли покрити ці кошти до кінця року. Єдиний спосіб, щоб ми кожного вересня не сиділи тут і не говорили про цей борг – буде зміна системи фінансування", – сказала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, у вівторок, 19 вересня, через затримку зарплат медики вийшли на попереджувальну акцію протесту. Близько тисячі учасників від Майдану Незалежності пішою ходою рушили до Кабміну та парламенту. Серед головних вимог протестувальників – збільшення заробітних плат та ліквідація заборгованості.

Дивіться також фотогалерею:

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Виступ Президента України на Саміті Ради безпеки ООН з питань миротворчості – відео
Наступний матеріал
"Нам всім було соромно": Військовий психолог прокоментував скандал із "93%"
Loading...