Фінансування
Фінансування sockraina.com

Грошові перекази в Україну: в НБУ розповіли, з яких країн надходить найбільше коштів

  Читайте по-русски
  Впродовж І кварталу 2019 року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, у сім разів перевищила суму, відправлену за її межі

  У січні-березні 2019 року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу, в сім разів перевищила суму, відправлену за її межі. Найбільше переказів до України за цей період надійшло з США та Ізраїлю. Про таке свідчать дані Нацбанку, повідомляє "Укрінформ".

  "Україна залишається реципієнтом транскордонних переказів. Упродовж І кварталу 2019 року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, у сім разів перевищує суму коштів, відправлених за її межі. Топ-5 країн в Україну: США – 18%, Ізраїль – 15%, Італія – 9%, Польща – 7%, Росія – 6%, на інші країні припадає – 45%. Топ-5 країн з України: Росія – 33%, Грузія – 10%, Китай – 6%, Азербайджан – 6%, Узбекистан – 4% та інші країни – 41%", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначають у Нацбанку, всього за І квартал 2019 року за допомогою систем, створених як резидентами, так і нерезидентами, переказано в межах України 46,77 млрд грн або 1,713 млрд дол. – 73,86% від загальної суми переказів. До України переказано 513 млн дол. або 22,9% від загальної суми переказів, а за її межі – 75 млн дол. або 3,24% від загальної суми переказів.

  Нагадаємо, раніше в НБУ повідомляли, що перекази грошей в Україну з Росії зменшилися майже наполовину.

  Попередній матеріал
  У Мінкульті заявили, що інформація про відновлення УПЦ КП неправдива
  Наступний матеріал
  ГПУ реанімує справу Злочевського – Луценко
  Loading...

  Скасування понад 20 обмежень та "адекватна система штрафів": НБУ про нововведення на валютному ринку

  У НБУ анонсують запуск системи кіберзахисту грошових переказів

  Суд ухвалив ще одне рішення щодо "ПриватБанку" на користь Коломойського – в НБУ назвали можливі наслідки