Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Суд ухвалив ще одне рішення щодо "ПриватБанку" на користь Коломойського – в НБУ назвали можливі наслідки

  Читайте по-русски
  Це рішення суду може дати пов'язаним з колишніми акціонерами банку особам підстави для стягнення коштів з фінустанови, сказали в НБУ

  Оружний адміністративний суд Києва 18 квітня ухвалив ще одне рішення щодо "ПриватБанку", націоналізацію якого визнав незаконною. І цим рішенням повністю задовольнив позов підконтрольної колишньому акціонеру "ПриватБанку" Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd. Про це повідомляє у п'ятницю, 19 квітня, прес-служба НБУ.

  За даними Нацбанку, суд скасував рішення Національного банку України про перелік пов'язаних осіб фінансової установи.

  Як повідомляють у прес-службі НБУ, скасоване рішення є одним з основних для проведеної в ході націоналізації банку процедури "bail-in" – обміну коштів пов'язаних з банком осіб на акції фінустанови з їх подальшим продажем Міністерству фінансів України.

  За інформацією регулятора, рішення суду може дати пов'язаним з колишніми акціонерами банку особам підстави для стягнення коштів з фінустанови, повернутих державою в капітал банку в ході його націоналізації.

  Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, сьогодні, 18 квітня, суд визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку"

  Нагадаємо, в грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів "ПриватБанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155 млрд грн. У лютому 2019 року стало відомо, що колишні власники банку Коломойський та Боголюбов у суді почали процес оскарження рішення уряду про націоналізацію банку. Першого квітня суд завершив розглядати позов Коломойського по суті, а 2 квітня почалися судові дебати між сторонами процесу. Розгляд справи продовжили сьогодні, 18 квітня, в закритому режимі.

  Попередній матеріал
  Кінець епохи Like: Instagram планує приховати лічильник вподобайок
  Наступний матеріал
  Телетрансляції обох дебатів: оприлюднили повний розклад
  Loading...