5 канал

Гройсман розповів, за якої умови можливе підвищення "мінімалки"

  На наступний рік підвищення до 4100 грн не закладено, і все залежатиме від економічного стану в Україні

  Кабінет Міністрів України запланував на 2018-й рік підвищити мінімальну заробітну плату до 3723 грн. Натомість більше підвищення буде можливе в разі "нормальної реакції" економіки. Про таке заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з регіональними ЗМІ у понеділок, 11 грудня, передає УНІАН.

  "У бюджеті закладено підвищення мінімальної зарплати до 3723 грн... Якщо економіка нормально реагуватиме, то ми зможемо підвищити мінімальну заробітну плату ще більше", – заявив очільник Кабміну.

  Також прем’єр заявив про намір довести середню заробітну плату українців до 10 000 гривень вже 2018 року при курсі національної валюти, як сьогодні.

  Серед інших ініціатив голови Кабміну - відновити кожен шкільний стадіон в Україні. На це навіть передбачили кошти у бюджеті.

  Нагадаємо, 4 грудня Президент Петро Порошенко виступив з ініціативою підвищити "мінімалку" до 4100 гривень. Про таке він заявив на другому Всеукраїнському форумі об'єднаних громад .

  А ми нагадаємо, що 1 грудня Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018. Які цифри закладені – дивіться за посиланням

  Попередній матеріал
  "Ощадбанк" на два дні припиняє прийом платежів через відділення: коли саме
  Наступний матеріал
  Як вплине на ціну для споживача створення ринку газу в Україні
  Loading...