slovoidilo.ua

Держбюджет-2018: Гройсман розповів, чи піднімуть "мінімалку" до 4100

У Кабміні нині розглядають перегляд кошторису, зважаючи на пропозицію Президента України

У середу, 6 грудня, відбулось засідання уряду, на якому серед іншого розглядали Держбюджет України на 2018-й рік. А от політичні перипетії урядовці цього разу оминули, передає кореспондент "5 каналу".

Очільник Кабміну Володимир Гройсман сподівається, що вже завтра Верховна Рада проголосує за кошторис. Сьогодні він ще перебуває на розгляді у профільних комітетах парламенту.

"Хотів би звернутися до Комітетів податкової політики, Бюджетного комітету. Я би дуже просив розглянути всі необхідні рішення для того, щоб завтра буквально з початку робочого дня українського парламенту ми мали можливість абсолютно чітко прийняти рішення і дати чіткий сигнал до кожного населеного пункту країни про абсолютно стабільну фінансову ситуацію в нашій державі", – закликав прем'єр. 

Як запевнили в уряді, проект бюджету передбачає виділення коштів на будівництво дитячих садочків, шкіл, доріг, ферм, на покращення ситуації в ЗСУ. Та найбільший інтерес викликає в суспільства питання, якими будуть зарплати українців. На це питання Володимир Гройсман також відповів.

Так, у Держбюджет-2018 закладено 3723 гривні мінімальної заробітної плати. Утім, нині уряд розглядає можливість перегляду розміру мінімальної зарплати на 2018-й рік в Україні до рівня 4100 гривень.

Нагадаємо, 1 грудня Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018. Які цифри закладені – дивіться за посиланням

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
"Свято справжніх чоловіків": Житомир вшановує пам'ять полеглих військових ЗСУ
Loading...