zn.ua

"Ощадбанк" на два дні припиняє прийом платежів через відділення: коли саме

  Не виключене часткове обмеження функціонала онлайн-сервісів "Ощад 24/7"

  Державний "Ощадбанк" призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої відділення найближчими вихідними – 16-17 грудня. Про це повідомляє прес-служба банку. 

  Як стало відомо, причиною цього є перехід на новий план рахунків бухгалтерського обліку.

  "У суботу, 16 грудня, і неділю, 17 грудня, відділення працюватимуть в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі – за винятком платежів за кредитами – можна здійснити в інформаційно-платіжних терміналах і системі "Ощад 24/7", – зазначили у банку.

  Водночас, операції з платіжними картками в банкоматах, терміналах та торгово-сервісній мережі в цей період проводитимуть у звичайному режимі без обмежень.

  Утім, не виключене часткове обмеження функціонала онлайн-сервісів "Ощад 24/7" – в частині перегляду залишків за поточними, кредитними та депозитними рахунками і проведення операцій з ними.

  Тим часом графік роботи відділень у Києві 18, 19 і 20 грудня продовжать на годину, аби мешканці столиці могли оплатити комунальні послуги за пільговими тарифами, що діють до 20 грудня включно.

  У банку також повідомили, що перехід на новий план рахунків здійснюється відповідно до рішення Нацбанку і передбачає зміну номерів клієнтських рахунків. Про зміну номерів рахунків юридичних осіб банк повідомить письмово. А фізичні особи будуть поінформовані за допомогою оголошень у відділеннях, інформації на офіційному сайті, веб-банкінгу та SMS-повідомлень.

  Попередній матеріал
  Півроку в дії: Скільки українців скористалися безвізом та куди їздять найбільше
  Наступний матеріал
  Гройсман розповів, за якої умови можливе підвищення "мінімалки"