Експорт
Експорт pixabay.com

Експорт готової української продукції до ЄС збільшується – Микольська

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська розповіла про зростання українського експорту в Європейський Союз

"Минулого року ми пройшли таку точку – заповільнили темпи падіння, тому що експорт не існує сам по собі, експорт залежить від виробництва в державі, залежить від інвестицій і багатьох інших чинників. І якщо ми будемо виходити з того, що у результаті торговельної агресії російської Федерації, і в результаті військової агресії і анексії Криму ми втратили 20% промислового виробництва, у результаті торговельної агресії тільки минулого року ми втратили фактично $1 млрд експерту, говорити про те, що ми можемо показувати показники зростання при такій ситуації однозначно неможливо", – зазначила Микольська.

"Минулого року після стабілізації відбувалися перші ознаки росту і зараз ми бачимо, що цей ріст стабілізується і збільшується. Відповідно, ми вже бачимо зростання нашого експорту, звичайно, ми ще залишаємося на мінусовій позначці, але порівняно з тим, які були у нас темпи падіння минулого, однозначно, ми зараз рухаємося у сторону збільшення", – сказала заступник міністра економрозвитку і торгівлі.

"Що для нас важливо? У нас відбувається зростання до надійних торговельних партнерів, до Європейського Союзу. Український експорт до Європейського Союзу зростає достатньо постійно і що вкрай важливо, збільшується експорт з України готової продукції, а не сировини", – додала вона.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Порошенко призначив нового заступника командувача Нацгвардії
Наступний матеріал
Суд заарештував екс-керівника кримської податкової
Loading...

У Києві знову дозволено продавати алкогольні напої в нічний час – АМКУ

Курченко налагодив оборудку по вивезенню продукції металургійних підприємств з ОРДЛО

Чума свиней: Білорусь припинила поставки свинини з кількох регіонів України

Економіст про земельну реформу: "Державні землі "підживлюють" корупційні канали бюрократів"

НБУ та Центральний банк Туреччини домовилися про співпрацю на три роки

"Укрзалізниця" так і не змогла забезпечити необхідну пропускну здатність для роботи маріупольських підприємств – директор ММК ім. Ілліча