ipress.ua

Курченко налагодив оборудку по вивезенню продукції металургійних підприємств з ОРДЛО

  Схема також включає в себе поставки сировини – з квітня цього року на Донбас прибуло залізної руди на майже 18 млн дол.

  Південно-осетинська компанія ЗАТ "Внешторгсевис", яку ЗМІ пов'язують зі ім'ям українського олігарха Сергія Курченка, з квітня цього року поставила до металургійних підприємств на окупованому сході близько 140 тис. тонн залізної руди на загальну суму у близько $18 млн. Про це свідчать дані Федеральної митної служби, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

  "Крім поставок сировини для підприємств ГМК, ЗАТ "Внешторгсевис" почала вивозити в Росію готову продукцію металургійних підприємств: прутки гарячекатані, прокат, двотаври, кутики, фасонні та спеціальні профілі з заліза і так далі", – зазначається в повідомленні.

  За даними видання, через непідконтрольний українській владі кордон з РФ з квітня ця компанія вивезла продукції вартістю у понад $8 мільйонів.

  Крім того, "Внешторгсервис" вивозить до Росії антрацит, видобутий на шахтах ОРДЛО.

  Зауважимо, що раніше російське видання "Коммерсантъ" повідомляло, що керівником "Внешторгсервиса" є колишній віце-губернатор Іркутської області РФ Володимир Пашков, а саму компанію контролює олігарх Сергій Курченко.

  Довідково: "Внешторгсервис" – компанія, через яку здійснюється зовнішнє управління металургійними і вугільними підприємствами на окупованих територіях Донбасу. Серед цих підприємств – Донецьксталь, Єнакіївський і Макіївський металургійні заводи, Єнакіївський коксохімпром, Ясинівський коксохімічний завод, Макіївкокс, Харцизький трубний завод, Свердловантрацит, Ровенькиантрацит, Комсомольське рудоуправління та інші.

  Нагадаємо, у квітні цього року на Сумщині затримали одного з ключових фігурантів "схеми Курченка".

  Попередній матеріал
  У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд
  Наступний матеріал
  "Діти під прицілом": У Мар’їнці бойовики обстріляли школу під час випускного
  Loading...