Метрополітен
Метрополітен ukr.life

У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд

  З 15 липня у зв'язку зі зростанням цін на електроенергію та збільшенням мінімальної зарплати збільшать на 1 грн вартість проїзду в метро та наземному транспорті

  У зв'язку зі зростанням цін на електроенергію та збільшенням мінімальної зарплати з 15 липня КМДА має намір підвищити ціни на проїзд у муніципальному транспорті на 1 грн: у метро – до 5 гривень, в наземному транспорті – до 4 грн. Про це повідомляє УНІАН.

  Заступник голови КМДА Микола Поворозник на брифінгу зазначив: "Сьогодні ми починаємо процедуру громадського обговорення підвищення тарифів у комунальному транспорті. Йдеться про підвищення тарифів у метрополітені до 5 гривень, а в автобусі, трамваї, тролейбусі та фунікулері – до 4 гривень".

  За словами Поворозника, підвищення тарифів дасть можливість покрити витрати на електроенергію, які зросли у 5 разів, і зарплату співробітникам.

  Нагадаємо, вчора, 23 травня, журналісти 5.UA звернулися за коментарем щодо підвищення вартості проїзду до речниці КП "Київський метрополітен" Наталки Макогон. Макогон розповіла, що проїзд подорожчає після того, як розпорядження КМДА ( "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху") набере чинності.

  Зауважимо, що відповідно до розпорядження, у разі використання пластикової безконтактної картки вартість поїздки у метро становитиме від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок. Також пропонується встановити вартість разового квитка на міську електричку у розмірі 5 гривень, а вартість єдиного разового проїзного квитка на міську електричку та трамваї №№4, 5 або автобуси №№59, 60, 61 – розмірі 7 гривень.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала правоохоронців, що організували мережу наркобізнесу – фото
  Наступний матеріал
  Курченко налагодив оборудку по вивезенню продукції металургійних підприємств з ОРДЛО
  Loading...

  У Києві на Оболоні провалився асфальт через прорив труб

  Велосипедом на роботу: чому власники "двоколісних конів" зібралися біля Маріїнки

  Схвалений проект розв'язки на Шулявці передбачає знесення "Більшовика"

  В Україні випустили нову модель трамвая – фото