5 канал

Велосипедом на роботу: чому власники "двоколісних конів" зібралися біля Маріїнки

Мотор без вихлопу, зекономлені тисячі, проблема заторів – чому кияни віддають перевагу велосипедам

Велосипедом на роботу. Киян сьогодні знову закликали їхати в офіси чи на навчання не автіками, а двоколісними конями. Такі акції проводять кілька разів на рік, намагаються популяризувати цей вид транспорту. Чи стає він популярнішим – розповіла кореспондент "5 каналу" Марічка Кужик.

З 7-ї ранку з різних місць Києва велосипедисти з'їжджались у Маріїнський парк. Перед подорожжю власники двоколісних влаштували пікнік. Снідали просто неба бутербродами та зігрівалися гарячим чаєм. Кажуть, що сьогодні велосипед не проміняли би на жоден інший транспорт, мовляв це не тільки корисно для здоров'я, а й ощадно для гаманця.

5 канал

"Дорого транспорт став обходиться. Я в перший рік заощадив 6 тис. грн. І це тільки на проїзді на роботу", – ділиться успіхами учасник акції Володимир Балашов.

"Поставила на нього мотор. Це вже електровелосипед. Намагаюсь їздити на ньому на роботу, до друзів. Постійно на велосипеді, навіть не користуюсь громадським транспортом", – розповідає лайфхак учасниця акції Юлія Миронюк.

Олексій Арєшков бідкається на затори: "На велосипеді я з 2014 року. Почав їздити на роботу в 2015 році. У мене є авто, але я користуюсь ним тільки на вихідних, бо у центрі затори".

5 канал

Станом на 9 ранку біля Маріїнського палацу зібралися близько півсотні велосипедистів. Організатори заходу кажуть, що їх кількість постійно зростає. Такі акції проводять вже третій рік поспіль, по кілька разів на рік. Захід має на меті популяризацію вело руху та об'єднання активних людей для реалізації проектів розвитку велоінфраструктури.

"За нашою статистикою, якщо говорити про велосипедистів у Києві – їх більшає з року в рік. В погожий день на вулиці їх близько 7 тис. Було би ще більше, якби не відсутність безпечної велоінфраструктури", – розповіла організатор акції Марина Блудша.

Після огляду та перевірки своїх "двоколісних конів", велосипедисти роз'їжджаються по своїх справах.

Попередній матеріал
Прес-конференція, присвячена Євробаченню-2017 – завершено
Наступний матеріал
Пленарне засідання сесії Київської міської ради – завершено
Loading...