Підвищення тарифів на проїзд
Підвищення тарифів на проїзд 5.ua

Речниця Київського метрополітену розповіла, коли підвищиться ціна проїзду

На сайті КМДА був опублікований проект розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху"

Журналісти 5.UA звернулися за коментарем стосовно підвищення вартості проїзду у метрополітені до речниці КП "Київський метрополітен" Наталки Макогон, після того як на сайті КМДА  був опублікований проект розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

У коментарі журналістам Наталка Макогон зазначила, що підвищення вартості проїзду варто чекати після того, як розпорядження КМДА набере чинності, тобто з середини липня 2017 року.

Варто зазначити, що Київська адміністрація має намір з 15 липня підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті - до 4 гривень. Про це йдеться у проекті розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху", який опублікований у вівторок, 23 травня, на сайті КМДА. Також на сайті КМДА зазначено, що брифінг з цього приводу відбудеться у середу, 24 травня.

"Це розпорядження набирає чинності з 15 липня 2017 року", – йдеться в документі.

Згідно з ним, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом та  фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень. 

У разі використання пластикової безконтактної картки вартість поїздки у метро становитиме від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок.  Також розпорядженням пропонується встановити вартість разового квитка на міську електричку у розмірі 5 гривень, а вартість єдиного разового проїзного квитка на міську електричку та трамваї №№4, 5 або автобуси №№59, 60, 61 – розмірі 7 гривень.

Попередній матеріал
Теракт у Манчестері: кількість постраждалих перевищила 115 осіб – ЗМІ
Наступний матеріал
Як запровадження мовних квот для телерадіопростору допоможе Києву в гібридній війні із Кремлем – "Час. Підсумки дня"
Loading...

"Київський метрополітен" планує підвищення тарифів приблизно на 50%

"Змінюйтесь": У київському метро незабаром не продаватимуть жетони

Дочекались безвіз, дочекаємось і метро на Троєщину: Київ домовився з Китаєм про будівництво 4-ї лінії підземки