Європарламент
Європарламент 5 канал

У Європарламенті підтримали розширення квот на ввезення товарів з України

  Низка українських товарів не отримали додаткових преференцій – це томати, пшениця і сечовина

  Комітет Європарламенту з міжнародної торгівлі підтримав рішення щодо розширення квот на безмитне ввезення товарів з України, при цьому передбачивши окремі винятки. Про це йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

  Як зазначили в установі, "ЄС має запропонувати Україні подальші торговельні преференції, однак окремі категорії аграрної продукції не потребують додаткової підтримки ЄС".

  Зокрема, у цьому переліку товарів, що не отримали додаткових квот, значаться томати, пшениця і сечовина (сировина для добрив) українського виробництва.

  Як відзначили у Європарламенті, однією з умов для надання торгових преференцій повинна стати "постійна боротьба з корупцією".

  "Європарламент активно підтримує впроваджені в Україні реформи. Надаючи тимчасові торговельні преференції, ми хочемо підтримати дрібних та середніх виробників та забезпечити їх необхідним імпульсом для збільшення торговельних потоків. Ці події мають для України не лише економічну, а й політичну цінність", – йдеться в повідомленні.

  При цьому в ЄП пропонують наділити правом ініціювати розслідування з метою застосування заходів із захисту європейських виробників не тільки держави-члени ЄС, але і представників промисловості.

  Нагадаємо, у березні цьогоріч Президент Петро Порошенко заявив про створення трикутника вільної торгівлі Україна–Канада–ЄС.

  Зазначимо, що торік комісар Європейського Союзу з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом заявила про додаткові торговельні преференції для України.

  Попередній матеріал
  Американські винищувачі перехопили російські Ту-95 та Су-35 поблизу Аляски
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" запустила прямий поїзд Київ–Солотвино
  Loading...

  Порошенко каже про створення трикутника вільної торгівлі Україна–Канада–ЄС

  В Україні створять Раду з міжнародної торгівлі

  ЄС пообіцяв прискорити надання Україні додаткових торговельних преференцій