Африканська чума свиней
Африканська чума свиней bun.com.ua

Чума свиней: Білорусь припинила поставки свинини з кількох регіонів України

  Заборона поширюється на імпорт великого розмаїття продукції та власне сировини зі свинини

  Білорусь запровадила тимчасові обмеження на імпорт свинини з кількох областей України через спалахи африканської чуми свиней (АЧС). Про це йдеться у вказівках, розміщених на сайті департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі, передає УНІАН.

  Як стало відомо, під дію зазначеного обмеження потрапила сировина з Полтавської та Одеської областей.  

  "Республіка Білорусь ввела тимчасові обмеження на імпорт свинини з Полтавської та Одеської областей у зв'язку зі спалахами на цих територіях гострого вірусного захворювання тварин – африканської чуми свиней… від 26 травня та 29 травня 2017 року", – йдеться в повідомленні.

  Також повідомляється, що заборона поширюється на імпорт живих свиней, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рого-копитної та кишкової сировини, щетини, м'яса диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин тощо.

  Крім того, Білорусь встановила обмеження на ввезення українських кормів і кормових добавок для тварин рослинного і тваринного походження, зокрема і з птиці, риби, а також устаткування, що використовується для перевезення, утримання, забою й оброблення свиней.

  Обмеження поширюється і на корми для кішок та собак, до складу яких входить сировина зі свинини.

  Нагадаємо, у червні на Рівненщині зафіксували африканську чуму свиней. А у травні африканську чуму свиней виявили ще у двох областях України – на Полтавщині та на Черкащині.

  Як інформував 5.UA, у Держспоживслужбі дали невтішний прогноз щодо епідемії африканської чуми свиней. Зокрема, фахівці повідомили, що для подолання епідемії потрібно щонайменше два роки – і це у випадку, якщо буде проведена ефективна політика боротьби з поширенням вірусу.

  Попередній матеріал
  Чи підтримають парламент та НАБУ ініціативу БПП перевірити Тимошенко на предмет держзради за газові контракти – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  Скільки користувачів втратили російські "ВКонтакте" і "Однокласники" після блокування
  Loading...

  Африканську чуму свиней виявили ще у двох областях України

  У Держспоживслужбі дали невтішний прогноз щодо епідемії африканської чуми свиней

  Африканська чума свиней поширилася на 20 областей України – Держспоживслужба