avto-zvuk.spb.ru

Антимонопольний комітет з'ясовує причини зростання цін на бензин і ДП на заправках

  За словами голови АМКУ, таке зростання цін частково пов'язане із зупинкою на капітальний ремонт Мозирського нафтопереробного заводу

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав запитувати необхідну інформацію від Міністерства енергетики та вугільної промисловості і самостійно вивчати ситуацію на ринку світлих нафтопродуктів, аби з'ясувати причини зростання цін на бензин і ДП в багатьох мережах АЗС, пише УНІАН.

  "Ми відстежуємо цю тенденцію й бачимо зростання цін. За попередньою інформацією, частково це пов'язано із зупинкою на капітальний ремонт Мозирського нафтопереробного заводу. Зараз ми запитуємо інформацію від Міненерговугілля, але також ми ведемо паралельні дії з більш глибокого вивчення цієї ситуації", – заявив голова комітету Юрій Терентьєв під час круглого столу, присвяченого питанню розвитку конкурентних відносин на ринках енергоносіїв. 

  Терентьєв також відзначив, що для будь-якого підвищення цін є як об'єктивні причини, так і суб'єктивні чинники, як-от очікування трейдерами зростання закупівельних цін.

  За даними ЗМІ, протягом 23–25 вересня роздрібна вартість бензину і дизельного пального в багатьох мережах АЗС зросла в середньому на 30–60 коп. за літр. 26 вересня пальне подорожчало ще на 0,1–1,5 грн за літр.

  Попередній матеріал
  На Тернопільщині на гранаті підірвався поліціянт – фото
  Наступний матеріал
  Віце-прем'єр-міністр чекає від Ради ухвалення законопроекту про гастролі російських артистів
  Loading...

  Порошенко прокоментував здорожчання автогазу та натякнув на геополітичні причини

  В Антимонопольному комітеті прокоментували шалене підвищення цін на скраплений газ

  "Це диверсія проти України": Гройсман доручив знизити ціну на автогаз

  Антирекорд: ціна на газ для авто в Україні досягла 17 гривень за літр

  Захмарні ціни на автогаз: в АКМУ нарешті порушили справу

  КМДА: Киянам переказали більше 4 млн грн за неякісні послуги ЖЕД