http://timez.com.ua

Порошенко прокоментував здорожчання автогазу та натякнув на геополітичні причини

За 2 тижні вартість газу на заправках буде знижена, а винних у різкому здорожчанні мають знайти й покарати, переконаний Президент

Ціна на скраплений газ для автівок має бути знижена за рахунок власного видобутку. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області, передає "5 канал". 

Він запевнив, що вже за два тижні вартість газу на заправках буде зниженою, а винних у різкому здорожчанні – у разі, якщо таких знайдуть, – покарають.

"Ми маємо налагодити власне виробництво скрапленого газу, і ті заблоковані обсяги з Російської федерації мають бути компенсовані українським виробництвом. Протягом двох-трьох тижнів очікуємо результатів перевірки", – зазначив Президент.

Він наголосив: "Вже у другій половині вересня поставлено завдання – впевнений, що воно має бути виконано – щодо зниження ціни на скраплений газ і притягнення до відповідальності тих, хто допустив порушення, якщо вони будуть встановлені".

За словами Президента, Антимонопольний комітет перевірить усіх постачальників газу, й у разі виявлення фактів отримання монопольних надприбутків вони будуть оштрафовані.

Чільник країни певен, що у здорожчанні газу є також і геополітична складова, адже головний постачальник скрапленого газу в Україну – це Росія.

Як відомо, на початку серпня середня вартість газу становила близько 11 гривень. А вже від середини місяця почала стрімко зростати. 28 серпня ціна на газ для авто в Україні досягла 17 гривень за літр.

Попередній матеріал
У Японії знайшли український науковий фільм, який вважався втраченим
Наступний матеріал
Порошенко закликав Конгрес США надати Україні зброю
Loading...