артисти РФ, яким заборонено в'їзд в Україну
артисти РФ, яким заборонено в'їзд в Україну vgolos.com.ua

Віце-прем'єр-міністр чекає від Ради ухвалення законопроекту про гастролі російських артистів

За словами Куриленка, якщо запрошують виконавця із РФ, то за 30 днів до планованого заходу організатор повинен надіслати інформаційний запит до СБУ з тим, аби вона підтвердила можливість або неможливість перетину кордону артистом

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко очікує, що ВР у першому читанні на наступному пленарному тижні ухвалить законопроект щодо особливостей проведення гастрольних заходів за участі російських артистів. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Я сподіваюся, що цей законопроект буде ухвалений в першому читанні щонайменше наступного пленарного тижня, тому що він не такий великий, і тема всім відома. Його внесли представники всіх фракцій коаліції і позафракційні. Я проводив попередні консультації перед внесенням законопроекту, і депутати підтримали його. Значить, не повинно бути ускладнень із голосами", – заявиив Кириленко після закінчення засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, що відбулося у Батурині Чернігівської області.

За словами віце-прем'єр-міністра, йдеться про законопроект, який розробляли в уряді спільно з депутатами і який внесено від імені депутатів до парламенту, "щоб пришвидшити процедуру розгляду".

Куриленко пояснив, якщо запрошують виконавця із РФ, то за 30 днів до планованого заходу організатор повинен надіслати інформаційний запит до СБУ з тим, аби вона підтвердила можливість або неможливість перетину кордону артистом.

"Тобто якщо виконавець не виступав у Криму, не висловлювався проти територіальної цілісності України, не стріляв у наших хлопців на Донбасі – дехто собі навіть і таке дозволяє з їхніх митців, – будь ласка, приїзди і ділися своїм мистецтвом", – додав політик.

Крім того, В'ячеслав Кириленко наголосив, що передбачається відповідальність і самих організаторів гастрольних заходів, якщо вони не звернуться із інформаційним запитом до СБУ або нададуть неповну інформацію.

"Невже гроші не пахнуть?": як в Одесі пікетували концерт Лободи – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Антимонопольний комітет з'ясовує причини зростання цін на бензин і ДП на заправках
Наступний матеріал
ЗМІ повідомили про загибель в Сирії ще двох військових РФ
Loading...

На ті самі граблі: у Києві скасували концерт Орбакайте, який через протести неодноразово переносили

Рада готує закон з "особливими вимогами" до гастролів російських артистів

Протягом місця буде напрацьовано новий законопроект про Службу фінансових розслідувань – Гройсман

Україна внесе РФ до списку країн міграційного ризику

Єлісєєв пояснив, чому Угорщина критикує освітню реформу в Україні

Зустріч міністра оборони України з міністром оборони Канади - відео