Veralline.com

СБУ заборонила в'їзд до України голлівудському актору

Основною причиною заборони в'їзду до України Стівена Сігала є політичні настрої, які несуть загрозу територіальній цілісності України

Список персон нон грата в Україні поповнив голлівудський актор Стівен Сігал. Служба безпеки заборонила йому в'їзд на 5 років, йдеться у відповіді СБУ на запит видання "Апостроф". Причину пояснюють так – через дії, які суперечать інтересам України та її безпеці.

Раніше в чорний список актора вніс сайт "Миротворець". А саме – через незаконний перетин державного кордону України в Криму, підтримку анексії півострова, заперечення російської агресії та підтримку окупаційної влади. Крім того, у листопаді торік Стівен Сігал отримав російський паспорт особисто від президента РФ Володимира Путіна.

Радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі "5 каналу" заявив, що основною причиною заборони в'їзду до України не є незаконний перетин кордону з Кримом. За його словами, працівники Служби безпеки першочергово враховують політичні настрої громадянина, які можуть суперечити та нести загрози територіальній цілісності України.

"Якщо є достатньо інформації, отриманої в законному порядку про факт скоєння вчинку, незалежно від території його вчинення, яке суперечитиме інтересам забезпечення безпеки України, якщо людина має будь-яке громадянство, не тільки Росії, будь-якої іншої країни, виступає проти цілісності України, ми звичайно діємо і діятимемо. Будемо забороняти в'їзд в Україну".

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Нагадаємо, зірці Comedy Woman Катерині Варнаві заборонили в'їзд в Україну на 5 років.

Попередній матеріал
Молот, ковадло та жар від полум'я: в Івано-Франківську проходить 15-й фестиваль "приборкувачів металу"
Наступний матеріал
Безіменне диво і крокодил: як у Києво-Печерській Лаврі опинились древні єгипетські мумії
Loading...