pixabay.com

287 українських виробників можуть експортувати харчову продукцію до ЄС

Також до Євросоюзу можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, як-от пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження

Ще одне українське підприємство-виробник молокопродуктів отримало право на експорт власної продукції на ринку Євросоюзу. Тепер 287 українських виробників продуктів тваринного походження мають право на поставки до ЄС. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності продуктів та захисту споживачів.

"Тепер до країн Європейського Союзу мають право експорту 287 українських підприємств, у тому числі 107 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів", – йдеться в повідомленні.

Також до Євросоюзу можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, як-от пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

Попередній матеріал
Саакашвілі не з'явився до суду
Наступний матеріал
Через "Укрзалізницю" ми змушені зараз знизити виробництво – гендиректор АКХЗ

Туреччина зменшила ввізне мито на українську агропродукцію

Майже 40% нашої торгівлі припадає саме на ЄС – Порошенко

Переговори Трампа та Порошенка: що розповіли у Білому домі

Прем’єр Канади розповів, що допоможе протидіяти російській анексії Криму та вторгненню на Донбас

Проблиск первинних галактик: яке відкриття зробили вчені з України та США

Суперечлива реформа освіти: Президент Румунії скасував візит до України