mjnovosti.net

Прем’єр Канади розповів, що допоможе протидіяти російській анексії Криму та вторгненню на Донбас

За словами прем'єр-міністра Канади, із російською незаконною анексією Криму та вторгненням в Україну ми стали свідками першого вагомого захоплення території у Європі з часів Другої світової війни

Під час виступу в Нью-Йорку прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що різноманітні міжнародні організації допомагають протидіяти суттєвим порушенням світового порядку, пише "Укрінформ".

За словами Трюдо, зараз не час для скорочення ролі міжнародних організацій, навпаки – час атлантичним демократіям відновити відданість універсальним стандартам прав та свобод. На його переконання, це особливо помітно на прикладі необхідності протидії незаконній анексії Росією Криму та вторгненню до України.

"У всьому світі давно встановлений міжнародний порядок проходить випробування. Із російською незаконною анексією Криму та вторгненням в Україну ми стали свідками першого вагомого захоплення території у Європі з часів Другої світової війни", – впевнений глава уряду Канади.

Він уточнив, що це включає такі інституції, як НАТО, ООН, NORAD та СОТ, а також потребує як м’якої, так і грубої сили. Джастін Трюдо зауважив, що саме з цієї причини Канада вирішила суттєво збільшити свій оборонний бюджет.

Окрім цього, на думку канадського прем’єра, міжнародні інституції незамінні і у вирішенні проблем змін клімату, нерівності доходів, тероризму, громадянських воєн та масової міграції.

ФОТО: Луценко вирушив у робочу поїздку в зону АТО: що побачив в окопах та на КПВВ

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
П'ятничні дощі: низку регіонів України сьогодні накриють дощі
Наступний матеріал
Порошенко про Путіна: "У нього не існує "червоних ліній"
Loading...

Донбас є болючою темою між Штатами та Росією – речниця Держдепу США

У Мін’юсті назвали, скільки ув’язнених з Криму та Донбасу передали українській владі

Акаунт Криму потролив пост посольства РФ про "російський" Крим

Спецпредставник США заявив, що РФ намагається "заморозити" конфлікт на Донбасі

"Звільнено": чиновниця, що відповідала за мапу України без Криму, лишилась посади

Без Криму та частини Донбасу: у Броварах сцену до свята прикрасила "недомапа"