Микола Сіраш

У ЗСУ прокоментували скарги "Хуста" щодо мобілізації футболіста – подробиці скандалу

Футбольна команда «Хуст»

Клуб заявив, що мобілізація спортсменів буде гальмувати розвиток футболу

Представники футбольного клубу "Хуст" з Першої ліги чемпіонату України з футболу поскаржилися на Хустський ТЦК, бо одного з гравців клубу, Миколу Сіраша, 7 травня "прямо з міського вокзалу забрали працівники ТЦК і доставили до військкомату". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу команди.

Сіраш нещодавно досяг 25-річного віку, а з 4 квітня в Україні почав діяти закон, який передбачає: всі чоловіки віком з 25 років, які визнані придатними до служби, тепер теж можуть бути мобілізовані.

Клуб заявив, що мобілізація спортсменів буде гальмувати розвиток футболу.

"Команди відмовляються їхати в місто Хуст через дії Хустського ТЦК. Декілька клубів в Україні визнали критично важливими обʼєктами, а їхні гравці, відповідно, отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, в яких буде брати участь три клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу можна говорити?", – йдеться у заяві.

Ці скарги привернули увагу оперативного командування "Захід".

"Процес бронювання й отримання відстрочки від мобілізації строго регламентований. Якщо у спортсмена нема законних підстав і належним чином оформленого бронювання, він може підлягати призову за мобілізацією. В той час коли сотні видатних спортсменів у лавах Сил оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м'яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України та ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни", – заявили у ЗСУ.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як член збірної України втік після ЧС у Європі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ