Ґрета Тунберг

Екоактивістку Ґрету Тунберг двічі за день затримали поліцейські – що вона зробила

gretathunberg / Instagram

Сотні активістів намагалися перекрити важливу автомагістраль

Екоактивістка зі Швеції Ґрета Тунберг 6 квітня була затримана двічі правоохоронними органами Нідерландів через свою участь у несанкціонованих акціях протесту в Гаазі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NOS.

Ще напередодні, 5 квітня, Тунберг анонсувала свою присутність на демонстрації на автомагістралі А12 у Гаазі через соціальні мережі.

Сотні активістів з організації Extinction Rebellion намагалися перекрити важливу автомагістраль, що з'єднує Гаагу з Амстердамом, Роттердамом та Утрехтом, проте правоохоронці не дозволили їм цього зробити.

Як реакцію на це частині протестувальників вдалося заблокувати рух на вулиці Zuid Hollandlaan та перехрестях Koningskade і Korte Voorhout. Тим часом інші продовжили акцію протесту в парку Малівельд, що є одним з улюблених місць для мітингів в Гаазі.

Однією із затриманих на вулиці Zuid Hollandlaan була саме Ґрета Тунберг. Це сталося близько 14:30 за місцевим часом.

Але менше, ніж за годину, вона незрозумілим чином з'явилася на вулиці Koningskade і приєдналася до інших протестувальників, які сиділи на пішохідному переході. Проте приблизно о 16:00 вона знову була затримана поліцейськими.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ґрета Тунберг ледь не опинилася у в'язниці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ