ООН

Курйозна відставка: чиновник пообіцяв вигаданій країні сприяти щодо членства в ООН

Shutterstock

Так званого лідера вигаданої країни розшукують за злочини

У Парагваї урядовий чиновник пішов у відставку, бо підписав меморандум про взаєморозуміння з представниками вигаданої країни на чолі з індійським гуру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Так, керівник апарату міністерства сільського господарства Парагваю Арнальдо Чаморро вирішив підписати угоду з представниками Сполучених Штатів Кайласи. У ній йшлося, що Парагвай бере на себе зобов'язання розгляду, вивчення та спроб встановлення дипломатичних відносин зі Сполученими Штатами Кайласа. Також ця країна Південної Америки мала підтримати членство цієї країни, яка є вигаданою, у різних міжнародних організаціях, у тому числі в ООН.

Чиновник з представниками вигаданої країни
Чиновник з представниками вигаданої країни
Фото: Фото з соцмереж

На сайті Сполучених Штатів Кайласи цю країну описують як символ "відродження освіченої стародавньої індуїстської цивілізації, яку повертають до життя переміщені індуїсти з усього світу". Вона нібито займає острови біля Еквадору.

Керівником країни є самопроголошений гуру Нітьянанда, розшукуваний владою Індії за численні злочини, у тому числі сексуальне насильство. Він собі приписує можливість бачити крізь стіни, затримування сходу сонця на 40 хв, відкриття дітям "третього ока" і навчанням корів говорити санскритом.

Цікаво, що цього ж року так звані представники Сполучених Штатів Кайласи були з візитом на двох засіданнях комітету ООН у Женеві та встигли підписати кілька угод з представниками місцевої влади у США та в Канаді.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Норвегії лідер парламентської партії пішов у відставку після дивної крадіжки.

Дивіться також відео 5 каналу: Після фронту – власна справа! Колишній військовий відкрив ветеринарну клініку у Львові

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ