Водій

У США чоловік загинув через неправильну пораду Google Maps

Shutterstock

Раніше компанію попереджали про небезпеку, але вона не вжила жодних заходів

На компанію Google подали до суду, бо водій автомобіля злетів з мосту й загинув через те, що навігатор показав йому неправильний маршрут. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Business Insider.

У вересні минулого року біля Гікорі (Північна Кароліна, США) Джон Паксон повертався із сімейної вечері. Він їхав за кермом автомобіля незнайомою місцевістю, а тому використовував додаток Google Maps.

"Не знаючи місцевих доріг, він поклався на Google Maps, очікуючи, що вони безпечно спрямують його додому до дружини й доньок. Через трагічну випадковість, обережно керуючи машиною в темряві та під дощем, він, не підозрюючи цього, дотримався застарілих вказівок Google до місця, яке, як пізніше дізналася його сім'я, протягом майже десяти років називали "мостом в нікуди", і впав у потік Сноу-Крік, де й потонув", – йдеться в заяві адвокатів сім'ї загиблого.

За роки до трагедії кілька людей просили компанію Google оновити карти, бо міст вже тоді був відомий як "Міст в нікуди". У техногіганті визнали отримання повідомлень, але не вжили будь-яких заходів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік хотів прокласти маршрут у Google Maps, але це закінчилося розлученням з дружиною.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #ДАЙДЖЕСТ ГАНЬБИ мОСКОЛОТИ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ