Пістолет

Пістолет не допоміг: злочинець зганьбився невдалим пограбуванням – відео

Shutterstock

Зловмисник був дуже засмучений

У австрійському місті Грац озброєний невідомий чоловік спробував пограбувати магазин, але все виявилося марним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Грабіжник одягнув сонцезахисні окуляри, маску та кепку, щоб його не могли ідентифікувати. Озброївшись пістолетом, він увірвався до магазину та почав вимагати від працівниці за прилавком грошей.

Дівчину це не налякало та вона лише покликала свого начальника:

"Бос, це пограбування"

До них підійшов 41-річний Марко Коллер, який отримав посаду лише тиждень тому. Він вибачився перед злочинцем і сказав, що йому треба було влаштувати пограбування годину тому, бо каса не працює з 18-ї години.

Марко Коллер
Марко Коллер
Фото: Kronen Zeitung / Christian Jauschowetz

Ця відповідь шокувала злочинця, який навіть спитав:

"Ти ж не жартуєш?"

Судячи з усього, зловмисника це добряче засмутило і він покинув магазин.

За словами Коллера, він не злякався невідомого і був готовий збити його з ніг, якби той опинився за прилавком. Також він розповів, що про трюк з "каса не працює після 18:00" дізнався під час тренінгу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Бразилії чоловік закохався у жінку, яку він пограбував на вулиці.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1997. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ У СЕВАСТОПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ