Лікар

Гінеколог розповів, як знайшов дещо "надзвичайно дивне" всередині своєї пацієнтки

Shutterstock

Історія для людей із міцною психікою

Акушер-гінеколог із Гондурасу Марко Калікс розповів про те, як він одного разу виявив у репродуктивному органі пацієнтки таргана. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

За словами медика, до нього прийшла "надзвичайно неспокійна, схвильована та спітніла" жінка із сільського регіону країні. За словами пацієнтки, вона мала проблеми зі сном через щось "надзвичайно дивне" в її піхві.

Раніше Калікс знаходив багато дивних речей у піхвах своїх клієнток, починаючи секс-іграшками та закінчуючи презервативами. Але цей випадок вийшов на "зовсім інший рівень".

"Коли я ввів дзеркало, я побачив, що це комаха. Насправді мені довелося вивести щось на зразок таргана", – розповів гінеколог.

Незрозуміло, як тарган, якого медик дістав із пацієнтки вже мертвим, зміг там опинитися. Акушер не розповів, чи жінка серйозно постраждала від "незваного гостя", але якби той залишався всередині надто великий проміжок часу, то це могло б стати причиною інфекції, пошкодження тканин та інших ускладнень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як гінеколог "лікував" своїх пацієнток сексом для профілактики онкології.

Дивіться також відео 5 каналу: "До нас ставилися, як до тварин": українські діти повернулися додому

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ