микола патрушев

Польща "переходить до захоплення" України – секретар Ради безпеки росії

112.ua

російський державний діяч "авторитетно" вважає, що багато країн "веде активну роботу щодо розчленовування України"

Секретар Ради безпеки рф ніколай патрушев стверджує, що Польща переходить до захоплення територій на заході України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

За словами патрушева, партнери "київського режиму" нібито не проти скористатися становищем, в якому опинилася Україна, для своїх власних цілей.

"Судячи з усього, Польща вже переходить до дій із захоплення західних українських територій", – сказав він.

Секретар ради безпеки росії вважає, що його слова підтверджує візит до Києва польського президента Анджея Дуди та його слова про те, що "незабаром польсько-український кордон перестане існувати". Також він вважає, що наразі багато країн "веде активну роботу щодо розчленовування України".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що лукашенко заявив, що росія напала би на білорусь, але його перемога на виборах нібито врятувала державу від війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ