Смартфон

окупант викрав у дівчини телефон, але швидко поплатився за це – фото

Shutterstock

орки вже самі себе нищать

російські вояки, які незаконно вторглися на територію України, грабують мирне населення і знущаються над ним. Щоправда, багато з окупантів згодом самі страждають від цього.

"Дивогляд" із посиланням на СтратКом розповідає вам про військового кремлівської армії, який викрав у дівчинки телефон, а після цього жорстко осоромився.

Під час бойових дій у селі Іванівка, що на Чернігівщині, загарбник на ім’я Антон Кузнєцов викрав у молодої дівчини iPhone і почав ним користуватися. Але він не врахував один момент: на телефоні був активований обліковий запис iCloud справжньої власниці, у якої він і викрав девайс.

Тепер про російського вояку знають всі. Він належить до військової частини 21005 (74 омсбр і був одним з тих, хто намагався заблокувати Чернігівщину. Наразі він перебуває у місті Юрга, що у Кемеровській області. 

Окупант робив на смартфон різні фотографії, у тому числі й фотографував посвідчення про відрядження на полігон, про відновлення боєздатності та особисті світлини.

Особливу увагу привернув ще один документ – рапорт про відмову брати участь у так званій "спецоперації".

"Пекельний концерт Кобзона орк вирішив пропустити, але це не врятує його від розплати за скоєні воєнні злочини. Передати привіт орку можна за телефоном +7 952 166 36 63", – написали в СтратКомі ЗСУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський окупант пограбував квартиру і залишив свою фотографію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ