Хірургічна операція

Не помічав два місяці: російські хірурги вийняли з ока чоловіка п'ятисантиметрову гілку – фото

Depositphotos

За два місяці гілка розкришилася на кілька частин і почала гнити

У Московській області хірурги витягнули з ока чоловіка гілку, довжиною у 5 см. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я Московської області, пацієнт проходив зі стороннім тілом в оці близько двох місяців. 

Інцидент відбувся у Ступінській лікарні, куди 38-річний чоловік звернувся зі скаргою на рану, яка гноїлася на нижній повіці правого ока.

Фахівці зробили пацієнту томографію та помітили у його оці чужорідне тіло – гілку, яка проткнула очну ямку та застрягла в пазусі носа. Пізніше чоловік пригадав, що кілька місяців тому він впав обличчям вниз. Ймовірно, тоді це тіло й потрапило в його око. 

На щастя, важливих органів пошкоджено не було, однак для того, щоб вийняти тіло необхідно було хірургічне втручання. Операція тривала кілька годин. 

Лікарі розповіли, що за два місяці гілка розкришилася на кілька частин і почала підгнивати, але її таки вдалося витягнути з ока.

 російські хірурги вийняли з ока чоловіка п'ятисантиметрову гілку
російські хірурги вийняли з ока чоловіка п'ятисантиметрову гілку
Фото: Міністерство охорони здоров'я Московської області

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Австрії хірург помилково ампутував чоловіку не ту ногу, але помітили це лише через 2 дні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ