У Канаді подружжя "перевезло" через затоку свій 100-річний будинок

У Канаді подружжя "перевезло" через затоку свій 100-річний будинок

Keith Goodyear / Facebook

Під час транспортування домівка несподівано почала тонути

У Канаді мешканці захотіли змінити місце проживання та вирішили забрати із собою свій 100-річний будинок. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Insider, будівлю "перевозили" через затоку. 

Подружжя Даніела Пенні і Кірк Ловелл тривалий час жили у містечку Макайверс, а нещодавно захотіли змінити місце проживання на острів Ньюфаундленд. Щою заощадити на придбанні нової необхідної техніки та інших предметів, вони вирішили забрати все зі старого будинку, який також "прихопили" з собою. 

Даніела та Кірк планували транспортувати будівлю на вантажівці, але вирішило вдатися до іншого способу. В решті-решт будинок було переправлено затокою Святого Лаврентія за допомогою моторних човнів. 

Подружжя власноруч змайструвало сталева раму з колесами та додаткову платформу, яка складалася з 28-ми бочок з пластику, а також утеплювачу з пінополістиролу.

Власники будинку розповіли, що під час "переїзду" їхня домівка дещо нахилилася і почала тонути, однак інші човни встигли на допомогу. 

Відтепер 100-річна будівля знаходиться у новому місці. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік так налякав сусідів оздобленням будинку до Хелловіну, що ті викликали поліцію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ