На одещині підлітки розторощили орендований будинок

"Не**й було квартиру малоліткам давати": на Одещині діти розгромили орендований будинок і відмовляються сплачувати збитки

"Х***ая Одесса" / Telegram

Власниця будинку написала заяву до поліції

На Одещині, у селі Прилиманське, підлітки розгромили будинок, який орендували для святкування дня народження одного з хлопців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Подслушано Одесса".

Цей інцидент відбувся у неділю, 26 вересня, близько 20 години. Сусіди, що мешкали поруч з цим будинком, не були задоволені шумом. Вони зателефонували власниці будинку зі скаргами. Також вони розповіли, що з вікон летять різні предмети: картини, вази, техніка та посуд. 

Власниця була на місці за годину. Вона розповіла, що "орендатори" тікали від неї у різні сторони і ховалися у кущах, а ті, кого вдалося спіймати, відмовлялися сплачувати збитки.

"Через годину приїхали на місце – і велика частина гостей уже почала розбігатися по кущах. Вони не хотіли ні за що платити і відповідати за це. Завдали величезної шкоди дому", – зазначила господиня.

Зайшовши в дім, жінка побачила, що майже уся мебель була зламана: більярдний стіл, диван, ліжка, шафи. Також було побито весь посуд, вази та сувеніри. 

Власниця будинку одразу ж написала заяву у поліцію. Під час розгляду ціє справи було опитано кількох учасників погрому. Усі вони стверджували, що жінка сама винна у тому, що "віддала житло в руки малоліткам".

Одна з компанії з впевненістю стверджувала, що не боїться відповідальності, оскільки її мама вирішить усі питання:

"Моїй мамі писали, скидали. Вона на це сказала: "не**й було квартиру малоліткам давати". Ні копійки не дасть. А якщо справа до "ментів" дійде, то, повір, моя мама все вирішить, мені допоможе", – сказала дівчина.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що київська блогерка розгромила готельний номер та влаштувала у ньому пінну вечірку із вогнегасником.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ