"7 поверхів пекла"

У США актор будинку з привидами вдарив ножем 11-річного відвідувача – чому він це зробив

CNN

"Він хотів налякати, але мій син відповів йому: "Це фальшивка. Я не боюся"

В Огайо (США) проводили ярмарку, під час якої 22-річний актор будинку з привидами вдарив ножем Боуї 11-річного хлопчика у ногу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Це сталося 18 вересня. Юний відвідувач із мамою зайшов усередину атракціону жахів "7 поверхів пекла", актор якого хотів його налякати.

"Він підійшов до мого сина, тримаючи ніж. Він хотів налякати, але мій син відповів йому: "Це фальшивка. Я не боюся", – стверджує матір хлопчика Карен Беднарська.

За словами жінки, після цієї фрази 22-річний актор встромив зброю у землю та випадково влучив у "сандалі хлопчика з крокодилової шкіри, і порізав йому великий палець ноги". Постраждалого одразу відвезли до лікарів, які обробили рану.

Отримувати подальшу медичну допомогу 11-річний американець відмовився. Могло здатися, що його злякав цей інцидент, але навпаки – він захотів повернутися до "7 поверхів пекла".

За словами власника атракціону та президента Scream Entertainment Родні Геффера, це нещасний випадок. Він суворо забороняє своїм працівниками використовувати будь-яку справжню зброю.

"Він зробив те, чого не повинен був робити. Він пішов до своєї машини та зробив це за власним бажанням, і ми не терпимо і не миримося з цим", – сказав він.

Чоловік, який поранив відвідувача, вже звільнений. Також поліція відкрила справу за звинуваченням у нападі з необережності.

"Він дуже вибачався, весь час залишався з хлопчиком і допоміг йому зняти взуття", – розповів Геффер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Туреччині дівчина трагічно загинула на екстремальному атракціоні на очах своєї сім'ї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ