La Muralla Roja

Туристам пропонують відпочити у моторошному будинку, який нагадує місце з "Гри в кальмара" – фото

airbnb.com

За ніч у житловому комплексі, побудованому майже за 50 років до виходу серіалу, доведеться викласти від $110 до $270

В Іспанії є будинок для туристів, який нагадує страхітливу локацію з південнокорейського серіалу "Гра в кальмара". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Post.

Житловий комплекс La Muralla Roja (перекладається як "Червона стіна") розташований у місті Кальп (автономна спільнота Валенсія, Іспанія). Його побудували у 1973 році, тобто майже за 50 років до виходу серіалу.

За задумом його автора, архітектора Рікардо Бофілла, завдяки різним відтінкам червоного на фасаді будинок контрастує з навколишнім середовищем, а ось наявність на терасах і сходах фіолетового, індиго та блакитного кольорів дозволяє "зливатися" з небом.

Цей комплекс об'єднує між собою 50 триповерхових будинків, де є окремі апартаменти з вікнами, що виходять на Балеарське море. Також там є басейн. Вартість за ніч тут становить від $110 до $270 (тобто, приблизно від 2,9 тис грн до 7,1 тис грн).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що геймери влаштували "Гру в кальмара" у GTA V.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ