Гра в кальмара

Режисер "Гри в кальмара" натякнув, про що буде другий сезон

Netflix

Південнокорейська дистопія б'є рекорди переглядів на Netflix

Режисер і сценарист серіалу "Гра в кальмара" Хван Дон-Хек в інтерв’ю The Times розповів, яким бачить другий сезон шоу. Про це пише "Дивогляд".

За словами корейського режисера, він хотів би зосередитися на персонажі на ім’я Фронтмен – герої у золотій масці, який займається організацією ігор та спостереженням з всіма учасниками.

Гра в кальмара
Гра в кальмара
Фото: Netflix

Окрім того, Хван Дон-Хек хотів би більше уваги приділити проблемі ефективності роботи поліції. За його словами, це питання актуальне не лише для Південної Кореї.

"Я часто бачу в новинах про світові події, що сили правопорядку пізно вживають заходів, через що стає більше жертв або ситуація погіршується, так як вони оперативно нічого не зробили. Це питання, яке я давно хотів підняти", - розповів режисер.

Гра в кальмара
Гра в кальмара
Фото: Netflix

Нагадаємо, південнокорейський серіал "Гра в кальмара" вийшов 17 вересня і з тих пір став найпопулярнішим шоу у 90 країнах (зокрема в Україні).

У Netflix поки не підтвердили, що будуть знімати другий сезон. Однак, враховуючи шалені рейтинги, ні в кого не виникає сумнівів, що продовження таки буде.

До речі, успіх серіалу впливає і на інших. Наприклад, продажі білих сліпонів Vans зросли на 7800% лише через те, що у схожому взутті ходили герої гри. А пошукові запити на продаж зелених спортивних костюмів зросли на 97%.

"Гра в кальмара"
"Гра в кальмара"
Фото: Netflix; Vans

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ