Невгамовні бейбісітери, тихе життя серійного вбивці та несподівана закоханість: серіальні новинки жовтня 2021

Осінь у самому розпалі. Холодна погода, дощі та сірість стали перешкодою до прогулянок та посиденьок на вулиці, але, разом із цим, подарували нам можливість не пропустити найочікуваніші новинки серіалів.

Які стрічки з'являться на екранах у жовтні розповідає "Дивогляд".

"Покоївка", Netflix

Дата прем'єри: 1 жовтня

Сюжет: Молода матір-одиначка вже кілька років важко працює покоївкою, щоб прогодувати свою маленьку доньку. Вона змушена гарувати, щоб забезпечити своєму чаду повноцінне життя. Але чи завжди так буде? 

"Акапулько", Apple TV

Дата прем'єри: 8 жовтня

Сюжет: Молодий чоловік працює на заможного бізнесмена на курорті Акапулько, але, несподівано для себе, закохується у його доньку. Чим обернеться ця історія?

"Клуб бейбісітерів", Netflix (2 сезон)

Дата прем'єри: 11 жовтня

Сюжет: Історія дівчат, які заснували клуб догляду за дітьми, повертається на екрани. Цього разу на них очікують ще більш захоплюючі пригоди, а разом із ними й несподівані проблеми, які дівчатка намагатимуться виправити.

"Ти", Netflix (3 сезон)

Дата прем'єри: 15 жовтня

Сюжет: Чоловік на ім'я Джо Ґолдберґ – серійний вбивця, який продовжує свою діяльність, але разом із цим видає себе за зразкового сім'янина. У нових епізодах Джо, разом зі своєю дружиною, переїжджає до нового міста. Там у них народжується дитина, однак кримінальні звички голови сім'ї не дадуть їм насолодитися спокійним життям. 

"Успадкування", HBO (3 сезон)

Дата прем'єри: 15 жовтня

Сюжет: Головний герой Лоґан Рой народився та виріс у бідній родині, але, ставши дорослим чоловіком, він власними силами дійшов до статусу патріарха найбільшої в усьому світі медіаімперії. Зараз чоловік шукає собі спадкоємців, які згодом продовжать його справу. 

"Вторгнення", Apple TV

Дата прем'єри: 22 жовтня

Сюжет: Іншопланетні істоти увірвалися на Землю та стали ворогами для населення Землі. Жителі континентів усіма силами відбиваються від них, але перемога буде лише за одними.

"Статеве життя", НВО Max (2 сезон)

Дата прем'єри: 28 жовтня

Сюжет: Особливістю цього серіалу є те, що кожен сезон його сюжет знайомить глядачів з новими героями, які розвивають свої стосунки. Будуть вони тривалими, або ж завершаться розлученням – дивіться у нових серіях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше