Північна територія Австралії

В Австралії підліток і чоловік кілька днів блукали без води під палючим сонцем – як вони вижили (фото)

Shutterstock

За словами поліцейських, зниклим дуже пощастило вижити у такому важкому кліматі

Австралійська поліція розповіла дивовижну історію мешканців аборигенної громади, які жили без води протягом кількох днів, але не померли. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Йдеться про 14-річного Махеша Патріка і 21-річного Шона Емітжу, автомобіль яких несподівано загруз у трясовині посеред віддаленої місцевості Північної території країни. Австралійцям не вдалося витягнути машину, а тому вони у ній переночували та зранку вирушили на пошуки води.

Вони пройшли близько 5 км і усвідомили, що пішли не туди. Згідно інформації пресслужби поліції, Махеш і Шон намагалися вийти до єдиної місцевої дороги, яка веде з півночі регіону на південь.

Тим часом у них вдома, у аборигенній громаді Хермансбург, чоловіка та підлітка оголосили зниклими безвісти. На щастя, приблизно через 3-4 дні зниклі зупинилися на ніч біля пагорба, де була вода. Увесь цей час вони нічого не пили.

Махеш Патрік і Шон Емітжу
Махеш Патрік і Шон Емітжу
Фото: NT POLICE

Після вдалої знахідки Махеш і Шон розділилися, щоб збільшити шанси знайти шлях додому. Один із них після 35-кілометрової подорожі помітив паркан.

"На щастя, цю людину помітили мешканці місцевої громади і провели до будинку", – стверджують правоохоронці.

Після цього він допоміг у пошуку свого товариша, якого знайшли через півтора дні. За словами поліцейських, цим австралійцям дуже пощастило вижити у такому важкому кліматі Північної території країни.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про двох австралійців, котрі так заговорилися, що не помітили, як випливли на надувному матраці у відкрите море.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ