Акула

В Австралії чоловік вкрав у білої акули "жучок" і залишив його собі – це спровокувало паніку серед місцевих

Shutterstock

Вчинок чоловіка спровокував кілька сигналів тривоги

48-річний мешканець Австралії вкрав моніторинговий датчик з білої акули, що стало причиною занепокоєння серед населення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

У країні працівники Департаменту базових галузей промисловості та регіонального розвитку в межах програми моніторингу спеціально кріплять до акул акустичні датчики. Один із них знайшли, коли проводили обшуки у Великому Південному окрузі штату Західна Австралія.

Згідно версії слідства, звинувачуваний протягом місяця активував сигнал тривоги у місті Олбані завдяки вкраденому датчику. Всього у Західній Австралії знаходиться 34 акустичні приймачі, які обробляють сигнал від датчиків з акул. Якщо хижак знаходиться поблизу, то жителів сповіщають про це у додатках SharkSmart і Surf Life Saving.

"Поліція Західної Австралії звинуватила 48-річного підозрюваного у передбачуваній крадіжці акустичного приладу, який використовувався для відстеження переміщень великих білих акул", – йдеться у повідомленні.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Італії спіймали акулу з мордою свині.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ