Американець місяць прожив в аеропорту "Бориспіль"

Американець місяць прожив в аеропорту "Бориспіль" – чому він не квапиться повертатися додому

фото Facebook / ТСН

Чоловік розповів, що місяць тому, коли він приїхав до Києва, – його пограбували, але при ньому залишилися документи.

В аеропорту "Бориспіль" впродовж місяця мешкає 54-річний громадянин США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Іноземний турист на ім'я Нейдер Доган – інвалід. Він має хворе серце і страждає від ожиріння. На сьогоднішній день його вага становить 180 кг, тож є також ще й проблеми з пересуванням.

Чоловік розповів, що місяць тому, коли він приїхав до Києва – його пограбували і забрали близько $9 тис. На щастя, з ним залишилися документи, тож він може перетнути кордон і повернутися додому. Головна проблема – брак коштів. 

Увесь цей час Нейдер Доган спить на стільцях у залі очікування, миється під краном у туалеті, а харчується лише тим, чим його пригощають інші туристи.

Нейдер щомісяця отримує інвалідну пенсію, розмір якої становить $700. Найближчу мають виплатити 1 жовтня, але, незважаючи на це, повертатися додому він не квапиться. 

У планах чоловіка відвідати ще кілька країн. Зокрема, Польщу та Чехію. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська спортсменка кілька днів "бомжувала" в аеропорту Лондона з дітьми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ