Політ авіалайнера Ан-225 "Мрія"

Літак Ан-225 "Мрія" готується до параду на День Незалежності – відео

Dmytro Antonov / YouTube

Пілот виконав ефектний розворот і зміг точно приземлити літак на смугу

Головний пілот авіалайнера Ан-225 "Мрія" продемонстрував відео, де видно репетицію перед участю у повітряному параді на День Незалежності України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Avia News.

Завдяки двом додатковим камерам, встановленим по обом сторонам стабілізатора, глядачі можуть побачити, як "Мрія" злітає, прибирає шасі, махає крилами, а також зміну механізації крила протягом польоту.

"На відео по черзі змінюються ракурси: можна побачити, як екіпаж бачить те, що відбувається за бортом, і що робить пілот Дмитро Антонов для управління "Мрією". Все це забезпечується записом переговорів членів екіпажу між собою і з диспетчером", – йдеться у повідомленні.

На відео видно, як Ан-225 "сів на хвіст" іншому авіалайнеру, який пролетів попереду. Наостанок показали візуальний захід на посадку в аеропорт "Антонов". Пілот виконав ефектний розворот і зміг точно приземлити "Мрію" на смугу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українці у вишиванках провели флешмоб у Нью-Йорку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ