Флешмоб у Нью-Йорку

Українці у вишиванках провели флешмоб у Нью-Йорку – фото

фото Укрінформ

Учасники закликали підтримати "боротьбу України з російським імперіалізмом"

У Нью-Йорку на Таймс-Сквер члени української громади скандували "Слава Україні – Героям слава!". Чоловіки та жінки у вишиванках тримали синьо-жовті прапори. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Укрінформ".

Волонтерська організація "Разом для України" закликала мешканців Нью-Йорка українського походження зібратися у центрі Мангеттена для святкування 30-річчя Незалежності України.

"Таймс-Сквер – найкраще місце у Нью-Йорку, аби привернути увагу міста. Машини проїжджають, люди проходять – усі дивляться й усвідомлюють, що Україна святкує 30 років Незалежності", – зазначила членка правління волонтерської організації Марина Приходько.

Представники української громади скандували наступні гасла англійською мовою:

  • "Україна продовжує стікати кров’ю, поки Захід спостерігає"
  • "Тривала російська окупація України – сором для США"
  • "Підтримуйте боротьбу України з російським імперіалізмом"

Наостанок учасники флешмобу колективно виконали Гімн України. За словами Приходько, зливи у Нью-Йорку, обумовлені ураганом "Генрі", не налякали організаторів, бо вони були готові зібратися на Таймс-Сквер за будь-яких погодних умов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Москві в небо запустили прапор України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ