Ольга Ширяєва та її сім'я у Лондоні

"Ми звідси не можемо вибратися": українська спортсменка вже кілька днів "бомжує" в аеропорту Лондона з дітьми – відео

Perepichka News / Instagram

У жінки та її сім'ї "немає ні валіз, ні речей"

Українська тріатлоністка Ольга Ширяєва розповіла, що вже протягом кількох днів "бомжує" у Лондоні у компанії двох дітей і мами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт Perepichka.news.

Спортсменка розповіла, що придбала квитки з Борисполя в Монреаль зі стикуванням в Лондоні. Однак, сталася затримка першого рейсу, а потрапити на другий не вдалося.

"Я другу добу з двома дітьми і літній бабусею перебуваю в аеропорту "Хітроу" в Лондоні, бо ми звідси не можемо вибратися. Ми летіли з Борисполя в Монреаль, з пересадкою в Лондоні. Всі нас відправляють в МАУ, тому що вони повинні вирішувати проблему і садити нас на наступний рейс. МАУ не відповідає ні на які дзвінки. Ми харчуємося в цих грьобаних дорогих магазинах. У нас немає ні валіз, ні речей. МАУ відгукніться, зробіть свою роботу", – розповіла вона.

За словами Ольги, вона вже не сподівається на МАУ, бо його співробітники не вживають будь-яких дій і не відповідають на звернення.

"Ми другу ніч ночуємо на лавках в аеропорту. Нам ніхто тут не може допомогти", – розповіла вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі у дівчину жбурнули урну для сміття, а потім побили.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ