Анжеліка Терлюга з нареченим

Ідеальна пара: найсексуальніша каратистка України готується до весілля

vova_zaretskiy / Instagram

Дівчина завоювала срібло на Олімпійських іграх у Токіо

Українська каратистка Анжеліка Терлюга повідомила, що виходить заміж. Про це "Дивогляд" повідомляє із посиланням на "Обозреватель".

29-річна спортсменка, яка на Олімпіаді в Токіо завоювала срібло, поєднає свою долю з тренером з карате Володимиром Зарецьким.

Варто зазначити, що пара має дуже ефектний вигляд. Анжеліку не дарма називають найсексуальнішою каратисткою України. Але і її коханий справжній красень.

Весілля відбудеться вже зовсім скоро – наприкінці вересня.

"Сукню вже купила і довго не вибирала, бо в мене не було на це часу. Довелося все робити швидко, і підготовка до весілля відбувається нашвидкуруч. Сукню обирала в Одесі, не заганялася і не шукала світові бренди. Я готувалася до весілля, як звичайна людина", - розповіла спортсменка.

Підготовку до весілля пара почала після Олімпійських ігор. І у них досі залишається кілька не закритих питань.

Олімпійська призерка Анжеліка Терлюга -  триразова чемпіонка Європи в особистому куміте (2017, 2018 і 2019). Також вона має срібло і дві бронзи Чемпіонатів Європи і срібло на Європейських іграх.

Дивіться також: Олімпійські богині: найкрасивіші українські спортсменки, які поїдуть на Олімпіаду в Токіо

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ