Нікаб

Чоловік переодягнувся у жіночий одяг, щоб обійти COVID-обмеження в аеропорту – чим це закінчилося

Shutterstock

Бортпровідницю дуже здивувала "жінка", яка після туалету несподівано "стала" чоловіком

Індонезійські поліцейські затримали в аеропорту чоловіка, який одягнув нікаб – мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя, але має вузький проріз для очей. Він це зробив, щоб використати довідку своєї дружини про ПЛР-тест на COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Спочатку чоловік у нікабі успішно перехитрив працівників аеропорту в Джакарті, коли ті перевіряли документи перед польотом. Для цього йому було достатньо посвідчення особи своєї дружини і документи про проходження тесту на коронавірус.

Однак, вже у літаку по дорозі у місто Тернате бортпровідниця помітила "жінку", яка увійшла у туалет, але вийшла з нього вже без нікабу і "стала" чоловіком.

Виявилося, що насправді чоловік був інфікованим, бо зроблений згодом ПЛР-тест показав позитивний результат. Тепер чоловік перебуває на самоізоляції вдома, а після його одужання поліція продовжить розслідувати цю справу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловіки прикинулися трансгендерами задля участі на виборах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ