П'яний чоловік на флешмобі "Я за тверезість"

У Росії флешмоб "Я за тверезість" перервав п'яний чоловік – відео

Елена Никуличева / YouTube

"Герой" відео представився "алкоголіком з Єльця"

У Росії Липецьке православне товариство "тверезіння" хотіло провести акцію-флешмоб "Я за тверезість", але її несподівано перервав місцевий алкоголік. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Це сталося у неділю, 12 вересня. Флешмоб, який був присвячений Всеросійському дню тверезості, проводили у Тербунах і Єльці.

Організатори акції хотіли привернути увагу місцевого населення до актуальності проблеми пияцтва та алкоголізму. Вони розмовляли з перехожими та роздавали буклети, присвячені перевагам тверезого життя.

На опублікованому відео помітно учасників акції з плакатом, де написано "Я за тверезість". Ентузіасти співали оптимістичні пісні та гуляли, але в ефірі несподівано з'явився чоловік, який представився "алкоголіком з Єльця".

Зазначимо, що "герой" з'являється на відео на 01:00.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у РФ п'яного чоловіка не впускав додому домофон. Це теж потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ