Дивне "яйце"

Мережу спантеличило фото дивного "яйця"

соцмережі

Зможете відгадати, що це?

Мешканка Австралії на ім’я Емі показала фото дивного яйця, яке звисало зі стелі. Користувачів мережі ця знахідка добряче спантеличила. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на 7 News.

Дівчина розповіла, що її подруга з сином недавно переїхали у новий будинок. Одного дня вони помітили на стелі щось незвичне.

"Є якісь ідеї, що це таке і що робити?" - запитала Емі у підписників групи Family Lowdown Tips & Ideas.

Дивне "яйце"
Дивне "яйце"
Фото: соцмережі

У мережі це повідомлення викликало бурхливу реакцію. Користувачі припустили, що це гніздо павуків чи якихось інших комах (логічно, це ж Австралія).

"О, чорт, ні! Я б не торкався цієї штуки. Негайно викличте мисливців за привидами", - написав один із коментаторів.

"Я б запропонував вам надіти костюм для захисту від біологічної небезпеки, взяти спрей від комах і запальничку. Штрикніть яйце і подивіться, що станеться. Принаймні, ви будете готові до наслідків", - з іронією зазначив інший.

Зрештою, таємниця яйця була розгадана. Емі покликала оглянути будинок свого свекра і страхітливий об’єкт виявився звичайною монтажною піною, яка просочилася з даху крізь дірку в стелі.

Коментаторів такий розв’язок добряче розчарував, адже вони очікували побачити, як із "яйця" розбігаються сотні страшних створінь.

"Що ж, невдача", - констатував один із користувачів.

Раніше ми розповідали дивну історію про картоплю, яка загубилася на кухні, проросла і вирішила "захопити весь будинок".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ