Анатолій Бойко встановив рекорди з свердління дірок в яйцях

Українець встановив два світові рекорди з свердління дірок в яйцях – фото

Укрінформ

Він у декілька разів перевершив минулий рекорд.

Заслуженому майстру народної творчості Анатолію Бойко, який також відомий як "український Фаберже", вдалося встановити два світові рекорди. Він просвердлив у курячому яйці 33 346 отворів, а у гусячому – 52 745. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Укрінформ.

"Оголошується світовий рекорд "Найбільша кількість отворів просвердлених у шкаралупі курячого яйця" з кількістю 33 346 діаметром 0,15 мм", – стверджує керівниця Нацреєстру рекордів Лана Вєтрова.

Вона розповіли, що протягом цілого тижня фахівці рахували отвори, бо Національний реєстр завжди проводить перевірку світових рекордів згідно міжнародним правилам.

Анатолій Бойко встановив рекорди з свердління дірок в яйцях
Анатолій Бойко встановив рекорди з свердління дірок в яйцях
Фото: Укрінформ

Минулий аналогічний рекорд встановили у Боснії. Тоді в курячому яйці вдалося просвердлити 14 129 отворів. Таким чином, Анатолій Бойко у декілька разів перевершив минулий рекорд.

Окрім цього, українець зробив у гусячому яйці 52 754 отвори, діаметр яких склав 0,2 мм. Між отворами на шкаралупі залишилася відстань не ширше нитки, що стало черговим світовим рекордом.

За словами Бойко, свердління яєць є надзвичайно копіткою роботою, бо свердла, товщина яких нагадує волосся, часто ламаються.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українка завоювала золоті медалі на чемпіонаті Європи в Москві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ