Сплячий чоловік

В Індії знайшли чоловіка, який спить 300 днів на рік – фото й відео

Shutterstock

Не дивлячись на хворобу, чоловік зміг одружитися та розвинути власний бізнес

В Індії знайшли 42-річного чоловіка, який спить 300 днів на рік. Його вже назвали справжньою "Кумбхкарною" – міфологічний персонаж з давньоіндійської епосу "Рамаяна", який може спокійно спати протягом 6 місяців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на India Times.

42-річний Пурхарам, який живе у селі Бхадва (округ Парбатсар, Індія), страждає від рідкісного захворювання за назвою Axis Hypersomnia. Вона є хронічним неврологічним розладом сну, внаслідок якого у людини виникає денна сонливість або тривалий сон (більше 9-10 годин щодня). На думку дослідників, цей недуг обумовлений коливаннями білка мозку, відомого як TNF-альфа.

Хворий чоловік спить протягом 20-25 днів поспіль, а розбудити його у цей час майже неможливо. Цю хворобу діагностували у Пурхарама 23 роки тому. Його рідні звернулися до лікарів, бо були схвильовані, що чоловік надмірно спить у перші дні хвороби – приблизно 15 годин на добу.

З часом тривалість росла на декілька годин і у підсумку сон став займати у Пурхарама декілька днів. Наразі він спить від 20 до 25 днів поспіль, а на рік – близько 300 днів.

Читайте також: Як визначити, чи достатньо ви спите – швидкий тест

Рідні чоловіка стверджують, що постійно годують його та купають, поки він спить. Чоловік може заснути навіть тоді, коли знаходиться на роботі.

Дивовижно, але, не дивлячись на цю хворобу, Пурхарам зміг одружитися та розвинути власний бізнес – відкрив продуктовий магазин. Щоправда, управляти останнім він може лише 5 днів на місяць.

За словами хворого, переважно його тіло дуже втомлене, а продуктивність майже дорівнює нулю. Також він страждає від сильного головного болю. У його дружини Лічмен Деві та матері Канвар є надія, що їх родич зможе видужати та жити у нормальному ритмі життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Індії народилася дитина з трьома головами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ